Milí žiaci a milí rodičia!

Prázdniny sa pomaly končia a my sa na Vás už veľmi tešíme! Dúfame, že aj vy na nás :)

Vzhľadom na súčasné obmedzenia vyplývajúce z usmernení Ministerstva školstva zahájenie školského roka 2021/2022 sa uskutoční vo štvrtok 2. 9. 2021 nasledovne:

- stretnutie rodičov a žiakov bude o 8:00 v areáli školy s rúškom

- pán riaditeľ i triedni učitelia poskytnú informácie rodičom a žiakom

- následne prebehne odchod žiakov (bez rodičov) s triednymi učiteľmi do budovy školy (prosíme priniesť podpísané prezuvky a vyplnené vyhlásenie - klik sem: príloha č. 1)

- rodičia prvákov môžu deti sprevádzať do svojej triedy, je potrebné vyplnené tlačivo (klik sem: príloha č. 2)

- po odchode žiakov do tried rodičia môžu využiť čas na zápis detí do ŠKD a školskej jedálne (pracovníci budú k dispozícii v areáli školy)

- ukončenie stretnutia bude o cca. 8:30 (v tento deň nie je v prevádzke ŠKD ani strava)

Podľa rozvrhu sa začne vyučovať od 3. septembra (piatok). V tento deň sa otvorí ranný (od 6.30) a aj poobedný školský klub a pani kuchárky vám navaria prvý chutný obed (rodičia pozor - je potrebné svoje dieťa prihlásiť na obedy a desiate v ŠJ).

Tešíme sa na vaše zážitky z prázdnin!